Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Обрач за кошарка со сајла
MASTERS Обрач за кошарка со сајла MASTERS Обрач за кошарка со сајла MASTERS Обрач за кошарка со сајла

MASTERS Обрач за кошарка со сајла

4.700 MKD

без ДДВ: 3.983 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: KX
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Kошаркарски обрач изработен од полно железо засилен е со метален флак и пластифициран , силен и извонредно добро направен. Дим.475мм  
Фиксирањето на мрежичката е со сајла.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.