Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEUP NEOPRENE РАЧНИ ТЕГОВИ  0.5 - 5 кг
LIVEUP NEOPRENE РАЧНИ ТЕГОВИ  0.5 - 5 кг LIVEUP NEOPRENE РАЧНИ ТЕГОВИ  0.5 - 5 кг LIVEUP NEOPRENE РАЧНИ ТЕГОВИ  0.5 - 5 кг LIVEUP NEOPRENE РАЧНИ ТЕГОВИ  0.5 - 5 кг LIVEUP NEOPRENE РАЧНИ ТЕГОВИ  0.5 - 5 кг LIVEUP NEOPRENE РАЧНИ ТЕГОВИ  0.5 - 5 кг

LIVEUP NEOPRENE РАЧНИ ТЕГОВИ 0.5 - 5 кг

390 MKD

без ДДВ: 331 MKD
Производител: LIVEUP
Шифра на производ: LS2002
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Тежина:

LIVEUP NEOPRENE DUMBBELLS -  РАЧНИ НЕОПРЕН ТЕГОВИ 1-1
шифра: LS2002
бренд: LIVEUP
боја: ПОРТОКАЛОВА, ЗЕЛЕНА, ПЛАВА, ЦРНА
тежина: 1-5 КГ

СЕ ПРОДАВААТ ВО ПАР
Опис:
Нежните, удобни зафати што не се лизнуваат. Едноставни за носење за патување и складирање. Изработени од неопрен материјал.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.