Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEUP Експандер за градниот кош

LIVEUP Експандер за градниот кош

1.590 MKD

без ДДВ: 1.347 MKD
Производител: LIVEUP
Шифра на производ: LS3641
Достапност (кол. на залиха): На залиха
LIVEUP ЕКСПАНДЕР ЗА ГРАДНИОТ КОШ
        ШИФРА: LS3641
       БОЈА: ЦРНО-ЦРВЕНИ РАЧКИ
       НАМЕНА: ИМА ПЕТ ПРУЖИНИ, КОИ ЛЕСНО МОЖЕ ДА СЕ ОТСТРАНАТ
       КВАЛИТЕТНИ, ТРАЈНИ РАЧКИ
       ПРЕКЛОПЛИВИ, ЕДНОСТАВНИ ЗА ТРАНСПОРТ ЗА ТРАНСПОРТ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Поврзани производи
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.