Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Еластични јажиња за отпорност
MASTERS Еластични јажиња за отпорност

MASTERS Еластични јажиња за отпорност

3.600 MKD

без ДДВ: 3.051 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST074
Достапност (кол. на залиха): На залиха

МАСТЕРС Траки за снага Модел #:MST074
Брз тренер за на половината.
Спецификации: Најнов моќен тренер со отпорност на јажиња, тренер систем и тренер за брзина.Јажињата за брзина се производи со комерцијален квалитет и во моментов се користат од страна на стручни тимови како универзитетски тренери,физиотерапевти, лични тренери, фитнес клубови,училишта и многу други спортски,медицински и фитнес професионалци од целиот свет.Исто така може да се користи за различни вежби во кои е потребен отпор.Оваа опрема ви е доволна за четворица спортисти или да ги користите јажињата рамо до рамо за дополнителен отпор за двајца спортисти. Со овој сет можете на сигурен и ефективен начин да ја подобрите вашата брзина.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.