Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

MASTERS Штитник за колено Црн

350 MKD 280 MKD

без ДДВ: 237 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST067
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина штитници за нозе:

МАСТЕРС ШТИТНИК ЗА КОЛЕНО Модел #:MST067
Штитник за колено за тренинг направен од Полиестер/Еластин.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.