Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Карате ракавици Црвени

MASTERS Карате ракавици Црвени

890 MKD

без ДДВ: 754 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST057
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина ракавици :

МАСТЕРС Карате ракавици Модел #:MST057BP
Штитник за раце за тренинг и неофицијални ВКФ натпревари.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.