Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Униформа за Џиу Џитсу Бела 450 гр.

MASTERS Униформа за Џиу Џитсу Бела 450 гр.

3.800 MKD

без ДДВ: 3.220 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST070
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина на униформи за Б.вештини:

МАСТЕРС Униформа за џиу џитсу Модел #:MST070
Џиу Џитсу Кимоно, изработено од 100% Памук.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.