Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
MASTERS Ракавици Ultimate pro Црна
MASTERS Ракавици Ultimate pro Црна

MASTERS Ракавици Ultimate pro Црна

2.140 MKD

без ДДВ: 1.814 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST007
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина ракавици :

МАСТЕРС Профи стил Ултимејт ракавица Модел #:MST007

Спецификации
 

Направени со дополнителен слој од висок степен на бафало кожа

Во стилот на Праид ММА ракавици

Детали за производот:

-Новиот префинет дизајн т.е. полнењето на ракавицата и обезбедува ергономски облик на тупаницата за поголема удобност и флексибилност.

- Конструирани од издржлива,висококвалитетна бафало кожа

-Бандажер за цврста потпора на рацете

-Се бандажира со кожна трака со лепенка три пати околу зглобот, заради дополнителна заштита на раката

-Наменета е за удирање во вреќа и фокусер

-Појачани се со дополнителна кожа кај прстите и со бандаж трака за полесно користење

-Заштита која ви овозможува целосна контрола на раката при тренинг.

-Достапни во црна боја

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.