Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Masters детска боксерска круша со постолје
Masters детска боксерска круша со постолје Masters детска боксерска круша со постолје

Masters детска боксерска круша со постолје

3.200 MKD

без ДДВ: 2.712 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST-C
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Интелегентен, едноставен и ефективен.  VS.5 симулаторите за борба им овозможуваат на децата за боречки вештини да имаат голем спектар на напади врз телата од симулаторот надвор од спарингот во живо. Со овие симулатори се изградува снага, издржливост, брзина и техника преку широката низа на ударни комбинации. VS.3 симулаторот за борба кондиционо ги редефинира тренинзите за боречките вештини и боречките спортови. Во сетот има детски ракавици.

Шифра:   MST-C       
Дискрипција:    Стоечка круша за удирање       
Вкупна висина:    120cm       
Висина на топката:    30cm       
Висина на база:    18 cm       
Диаметар на база:    40cm       
Матријал:    Полиуретан кожа со EVA внатрешност +PE база       
Боја:    Црвена со црна база


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.