Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Masters Боксерска кукла торзо ѕидна - Punching Dummy
Masters Боксерска кукла торзо ѕидна - Punching Dummy Masters Боксерска кукла торзо ѕидна - Punching Dummy Masters Боксерска кукла торзо ѕидна - Punching Dummy Masters Боксерска кукла торзо ѕидна - Punching Dummy Masters Боксерска кукла торзо ѕидна - Punching Dummy Masters Боксерска кукла торзо ѕидна - Punching Dummy Masters Боксерска кукла торзо ѕидна - Punching Dummy

Masters Боксерска кукла торзо ѕидна - Punching Dummy

19.900 MKD

без ДДВ: 16.864 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: TLS-W
Достапност (кол. на залиха): На залиха
VS.3 симулатор за борба е најголемиот мултилатерален систем на пазарот, идеален за аеробик, издржливост, брзина и технички тренинг. Испитан е од страна на стручни тренери за боречни спортови и инструктори. Интелегентен, едноставен и ефективен. VS.3 симулаторот отвора нов свет за сите боречки спортови и фитнес спортисти. VS.3 симулаторите за борба им овозможуваат на спортистите за боречки вештини да имаат голем спектар на напади врз телата од симулаторот надвор од спарингот во живо. Со овие симулатори изградете снага, издржливост, брзина и техника преку широката низа на ударни комбинации. VS.3 симолаторот за борба кондиционо ги редефинира тренинзите за боречките вештини и боречките спортови.
 
Шифра    TLS-W       
Име    Боксерска глава за на ѕид       
Големина    50*36*72cm       
Внатрешно полнење    Високa јачина на уретан гума       
Висина на телото    72cm       
Матријал на телото    Бокс гума       
Нето тежина    7kg     
Бруто тежина    8.5kg  

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.