Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Masters гимнастички душек - Hermes
Masters гимнастички душек - Hermes Masters гимнастички душек - Hermes

Masters гимнастички душек - Hermes

10.450 MKD

без ДДВ: 8.856 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST0971
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Нашите висококвалитетни душеци за вежбање се изработени од винилна обвивка, и внатрешност од пресувана полимерна пресувана пена. Овие душеци се направени за удобност при вежбање и се многу издржливи. Овој душек за повеќе намени ке ви помогне да ги постигнете полесно вашите стручни цели. Погоден е за повеќе намени како за внатре, така и за надвор. Се користат и во центри за рехабилитација. Полимерната пена на душекот е дупло сошиена, што го прави сигурен , цврст и издржлив. Достапен е во стандардна големина и во класична сина боја и е многу лесен за чување кога не се употребува. Без разлика дали ќе го изберете за гимнастика,фитнес или некој друг спорт овој сестран душек е најбезбеден избор.
Рачно се чисти само по површината на душекот.
Големина : 2m x 1.m
Дебелина : 6 cm обезбедува супериорна удобност.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.