Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Masters дрвен sиден рипстол
Masters дрвен sиден рипстол Masters дрвен sиден рипстол Masters дрвен sиден рипстол

Masters дрвен sиден рипстол

15.790 MKD

без ДДВ: 13.381 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST093
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Еден типичен елемент познат во училишните и спортските сали и познат на генерации гимнастичари,  Niels Larsen рипстол кој може да го видите инсталиран во најразлични комбинации. Стандардно рипстолите се монтираат на ѕид вграден во горниот дел и подот, но популарните хигиенски аражмани обезбедуваат монтажа на ѕидот со слободен пристап за чистење на  долниот и горниот дел на ѕидот. Иако рипстолите се испорачуваат како еден дел, можат да се инсталираат посебно за да одговара на просторот. Сите неопходни елементи за монтажа како што се аглите,  задните плочки, држачите се вклучени во рипстолот. Доставата и монтажата не се вклучени во цената.
Материјал: дрво од Чам (вертикални столбови и дрво од Јасен (хоризонтални пречки)
Димензии 260cm x 90cm

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.