Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

MASTERS Боксерска наметка Сина

2.000 MKD

без ДДВ: 1.695 MKD
Производител: Masters
Шифра на производ: MST047
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил машки:

МАСТЕРС БOКСЕРСКА НАМЕТКА СО КАПА
Модел #:MST0
47

-Класична бокс наметка дизајнирана со капа
-Сатенски појас
-Ткаена апликација со лого од левата страна на градите
-100% Полиестер сатенска ткаенина

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.