Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Тренерки Aydex DB
Тренерки Aydex DB Тренерки Aydex DB Тренерки Aydex DB Тренерки Aydex DB Тренерки Aydex DB

Тренерки Aydex DB

5.760 MKD 4.090 MKD

без ДДВ: 3.466 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: R3874
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил машки:

R3874 SUIT AYDEX DB
Тегет
Тренерки за спорт и рекреација.
Изработени од 100% Полиестер.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2018 Master Sport dooel. All Rights Reserved.