Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
SMAI Штитник за потколено – ТКД

SMAI Штитник за потколено – ТКД

1.450 MKD 1.160 MKD

без ДДВ: 983 MKD
Производител: SMAI
Шифра на производ: SM I503
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина штитници за нозе:

SMAI Штитник за потколено Модел #: SM I503
Штитник за потколено изработен од Полиуретан, лиен со карбонски влакна.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2018 Master Sport dooel. All Rights Reserved.