Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Патики T-Effect VII W

Патики T-Effect VII W

4.170 MKD 2.590 MKD

без ДДВ: 2.195 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: R2530
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки женски:

Модел #: R2530 Женски патики за тенис.Горниште- синтетичка кожа ЕВА влошка и долен дел ЕВА.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.