Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO 8 DIGITAL INTERVAL TIMER

LIVEPRO 8 DIGITAL INTERVAL TIMER

18.500 MKD

без ДДВ: 15.678 MKD
Производител: LIVEPRO
Шифра на производ: LP8143
Достапност (кол. на залиха): На залиха
LIVEPRO 8 DIGITAL INTERVAL TIMER
ШИФРА
: LP8143
БРЕНД: LIVEPRO
БОЈА: ЦРНА
Идеален тајмер за обука за HIT, функционална обука, фитнес подигалки, ММА, бокс и други програми за обука на интервали во затворено и на отворено. LED-цифрите со сина / црвена боја се јасно видливи од далечина. Времето на траење, обука и пауза може слободно да се програмира, до 99 интервали.
Дури и мерењето на отчукувањата на срцето за време на тренингот може да се мери и прикаже со помош на лента за градите, така што секогаш знаете колку напорно тренирате и може да поставите соодветно темпо за оптимален интензитет на тренинг за подобрување на кардиоваскуларниот систем.
Карактеристики:
-алуминиумска опаковка
-црна боја
-должина: 100 см
-ширина: 16см
-висина: 5см

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.