Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
LIVEPRO POWER BAG
LIVEPRO POWER BAG LIVEPRO POWER BAG LIVEPRO POWER BAG LIVEPRO POWER BAG LIVEPRO POWER BAG

LIVEPRO POWER BAG

3.220 MKD

без ДДВ: 2.729 MKD
Производител: LIVEUP/PRO
Шифра на производ: LP8120
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Тежина:

LIVEPRO POWER BAG  Model #:BB20

• Затворање: Со  патент
• За дисциплини: Kрос фит, Функционален тренинг, Фитнес
• Надворешена страна - материјал: Вештачка  кожа
• Внатрешена страна - материјал: Вештачка  кожа
*Полнети со пресувани материјали

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.