Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
KWON  бокс ракавици "Cobra" 06 oz
KWON  бокс ракавици "Cobra" 06 oz

KWON бокс ракавици "Cobra" 06 oz

1.800 MKD

без ДДВ: 1.525 MKD
Производител: KWON
Шифра на производ: 4004006
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Боја:

Бокс ракавици "Cobra" 06 oz"
За деца помеѓу 6 и 10 години со принт на Cobra . Високо квалитетна вештачка кожа.
Боја : црвено/црна
Гол : 06 oz
Број на артикал : 4004006

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Поврзани производи
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2018 Master Sport dooel. All Rights Reserved.