Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
RDX Ракавици за Бокс Т9
RDX Ракавици за Бокс Т9 RDX Ракавици за Бокс Т9 RDX Ракавици за Бокс Т9 RDX Ракавици за Бокс Т9

RDX Ракавици за Бокс Т9

4.990 MKD

без ДДВ: 4.229 MKD
Производител: RDX
Шифра на производ: BGL-T9R
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина Боксерски ракавици:

РДХ ракавиците за  бокс  направени се од кожа со повеќе слоеви за максимална заштита на раката за време на тренинзите со висок интезитет.
РДХ ракавиците се направени со користење на високо-квалитетни материјали со зголемена издржливост за да се обезбеди максимална заштита на раката без да се загрози удобноста на ракавицата.
Материјалот од кој е направена ракавицата е доста издржлив и има лента за заштита.
Макс-Шок технологија за максимална апсорпција на удар и велкро (со лепенка) затварање на ракавицата.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.