Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Тренерки Roman FT RGL Сива/Темно Сива

Тренерки Roman FT RGL Сива/Темно Сива

5.310 MKD 3.090 MKD

без ДДВ: 2.619 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: L6651
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил машки:

Модел #: L6651 Тренерка за спорт и рекреација, 79% Памук и 21% Полиестер.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.