Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
GREEN HILL  Штитник за потколено и стапало elastic плав

GREEN HILL Штитник за потколено и стапало elastic плав

850 MKD

без ДДВ: 720 MKD
Производител: GREEN HILL
Шифра на производ: SIS-0048A
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock

* Големина штитници за нозе:

GREEN HILL  ШТИТНИК ЗА ПОТКОЛЕНО И СТОПАЛО Модел #: SIS-0048
Направени за: Спаринг
-Штитникот е обложен со еластин на кој внатрешниот дел му е исполнет со пена со висока густина
a од двете страни има заштитни панели кои обезбедуваат високо ниво на заштита на потколеницата.
-безбедно користење
-Штитникот обезбедува најдобра заштита, а ткаенината од внатрешноста не дозволува излизгување на матријалот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Поврзани производи
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2020 Master Sport dooel. All Rights Reserved.