Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
KWON Катана - Самурајска сабја

KWON Катана - Самурајска сабја

13.200 MKD

без ДДВ: 11.186 MKD
Производител: KWON
Шифра на производ: 8020007
Достапност (кол. на залиха): На залиха

Катана Самурајска сабја
Челична острица со дрвена футрола.Острицата е направена   челик
(420) загревана на ХРЦ 50-53 и мазно исполирана.
Наостерна.

Должина: околу. 97 cm
* Ве молиме прочитајте ги поединостите за купување во делот ИНФОРМАЦИИ - УПАТСТВА И ГАРАНЦИЈА на дното од сајтот 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.