Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!

Оружјa за тренинг

Прикажи: Листа / Мрежа
Прикажи:
Сортирај по:
KWON Нож за тренинг алуминиум Црно/Сребрен
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Нож за тренинг алуминиум Модел #: 8020022 Алуминиумски нож за реален тренинг, самоодбрана, нап..
1.400 MKD
KWON Нож за тренинг гумен Црно/Сребрен 24 cm
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Нож за тренинг гумен Модел #: 8001032 Нож за тренинг, самоодбрана, направен од гума, долг 24cm..
390 MKD
KWON Нож за тренинг гумен Црно/Сребрен 27 cm
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Нож за тренинг гумен Модел #: 8001031 Нож за тренинг, самоодбрана, направен од гума, долг 27cm..
470 MKD
KWON Пластифициран пиштол за тренинг Realistic Црн
Врз основа на 0 оценки.
КВОН Пластичен пиштол за тренинг Модел #:8001075 Тежок пластичен пиштол со реален изглед во однос н..
1.990 MKD
KWON Реквизит за тренинг Shinai
Врз основа на 0 оценки.
 КВОН ШИНАИ ЗА ТРЕНИНГ Модел #: 8001021 Шинаи за почетници.Рачката и врвот се покриени со ко..
3.120 MKD
KWON Катана - Самурајска сабја
Врз основа на 0 оценки.
Катана Самурајска сабја Челична острица со дрвена футрола.Острицата е направена   челик (..
13.200 MKD
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2019 Master Sport dooel. All Rights Reserved.