Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Тренерки Faith W Glamour/Black
Тренерки Faith W Glamour/Black

Тренерки Faith W Glamour/Black

5.490 MKD 3.590 MKD

без ДДВ: 3.042 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: R7215
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил женски:

Модел R7215 Lotto женски тренерки 100% poliester

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.