Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Маица Tank Lexi STP
Маица Tank Lexi STP Маица Tank Lexi STP

Маица Tank Lexi STP

980 MKD 790 MKD

без ДДВ: 669 MKD
Шифра на производ: M8961
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил женски:

M8961 TANK LEXI STP
Тегет/Бела

Маица за спорт и рекреација.
Изработена од 100% Памук
.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.