Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Поло Маица Aydex
Поло Маица Aydex Поло Маица Aydex Поло Маица Aydex Поло Маица Aydex Поло Маица Aydex

Поло Маица Aydex

2.450 MKD 1.700 MKD

без ДДВ: 1.441 MKD
Шифра на производ: R3866
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил машки:

R3866 POLO AYDEX
CRUISE
Poly mock eyelet 100% Полиестер.

Машка маица за спорт и рекреација.


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.