Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Маица T-Shirt Rixan Lotto

Маица T-Shirt Rixan Lotto

1.190 MKD 800 MKD

без ДДВ: 678 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: R4552
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил машки:

R4552 T-S RYXAN LOTTO
Сива
Маица за спорт и рекреација.
Изработена од 90% Памук, 10% Вискоза.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.