Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Тренерки  Carol W

Тренерки Carol W

5.990 MKD 3.790 MKD

без ДДВ: 3.212 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: R4715
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил женски:

R4715 SUIT CAROL FT STC CUFF
hawaii/mel. graphite
95%Памук 5%Еластин
Тренерка за спорт и рекреација

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.