Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Тренерки  Carol FT STC HD CUFF
Тренерки  Carol FT STC HD CUFF Тренерки  Carol FT STC HD CUFF Тренерки  Carol FT STC HD CUFF Тренерки  Carol FT STC HD CUFF

Тренерки Carol FT STC HD CUFF

5.990 MKD 3.790 MKD

без ДДВ: 3.212 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: R4719
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил женски:

R4719 SUIT CAROL FT STC HD CUFF
blush/mel. graphite

95%Памук 5%Еластин
Тренерка за спорт и рекреација
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.