Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Шорц Aydex Темно плав
Шорц Aydex Темно плав

Шорц Aydex Темно плав

1.740 MKD 1.200 MKD

без ДДВ: 1.017 MKD
Шифра на производ: R3872
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил машки:

R3872 SHORT AYDEX
Темно тегет
poly micro dobby
100% Полиестер

Short for sport and recreation.
Шорц за спорт и рекреација.
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.