Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Долна тренерка Pant Owex

Долна тренерка Pant Owex

2.990 MKD 2.090 MKD

без ДДВ: 1.771 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: R3993
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил машки:

Модел #: R3993 Тренерки за спорт и рекреација 60% Памук 40% Полиестер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.