Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Патики Stratosphere Jr

Патики Stratosphere Jr

3.100 MKD 2.090 MKD

без ДДВ: 1.771 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: R5687
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки женски:

R5687 STRATOSPHERE JR L.
Бело /FLUO MINT
• PU горниште.
• EVA влошка.
• Гумен ѓон
.
За сите терени.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.