Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Патики Trainer IV Jr

Патики Trainer IV Jr

3.400 MKD 2.400 MKD

без ДДВ: 2.034 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: R3065
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки детски:

R3065 TRAINER IV CL S.
Зелено/Црна
PU горниште во комбинација со природна кожа.
Инјектирана ЕВА подлошка со појачување во задниот дел на петата.
• Комбинација од гума и  ева ѓон.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.