Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Патики T-Basic V CL S

Патики T-Basic V CL S

2.580 MKD 1.590 MKD

без ДДВ: 1.347 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: R5704
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки детски:

R5704 T-BASIC V CL S  За сите терени
Бела/Светла розе
• Полиуретан - горниште.
• EВА влошка.
• Гума долен дел.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.