Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Патики Spider X  ID Jr

Патики Spider X ID Jr

2.940 MKD 1.990 MKD

без ДДВ: 1.686 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: R5880
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки детски:

R5880 SPIDER X JR
Сина/Црна/Жолта
• Мека синтетичка кожа - горниште.
• ЕВА влошка.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.