Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Патики индор Stadio potenza V 700 ID

Патики индор Stadio potenza V 700 ID

3.960 MKD 2.590 MKD

без ДДВ: 2.195 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: R5785
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки машки:

R5785 STADIO POTENZA V 700 ID
Бела/Зелена/Црна
• Мека синтетичка кожа - горниште.
• ЕВА влошка.
• Долен дел гума со нова ReactiveArch технологија (TX).

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.