Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
BUDO NORD Појас Црн - сатен

BUDO NORD Појас Црн - сатен

2.960 MKD

без ДДВ: 2.508 MKD
Производител: Budo Nord
Шифра на производ: 11002-012
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина будо појаси:

БУДО НОРД Појас Модел #:11002-012
Изработен од 100% Полиестер, 4,5cm.
 
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.