Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
SMAI WKF Карате униформа  Competition ribbed EU
SMAI WKF Карате униформа  Competition ribbed EU

SMAI WKF Карате униформа Competition ribbed EU

2.290 MKD

без ДДВ: 1.941 MKD
Производител: SMAI
Шифра на производ: AS-006 WKF
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина на униформи за Б.вештини:

СМАИ Карате униформа Модел #: AS-006WKF
Стил на јакната : Европски крој
Mатеријал: 35% Памук, 65% Полиестер. Риббед поли памук. Оваа униформа е еквивалентна на 8oz

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.