Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
SMAI Кимоно за карате  KATA 12 oz WKF approved

SMAI Кимоно за карате KATA 12 oz WKF approved

5.170 MKD

без ДДВ: 4.381 MKD
Производител: SMAI
Шифра на производ: AS-026
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина на униформи за Б.вештини:

СМАИ WKF Униформа за карате КАТА 12 oz #: AS-026150
Дупло брусено платно - цврсто ткаено за екстра сила и издржливост. 100% Памук

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.