Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Панталони Mid U-Fit

Панталони Mid U-Fit

2.200 MKD 1.100 MKD

без ДДВ: 932 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: D4675
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина текстил женски:

Mодел #: D4675 Женски панталони за спорт и рекреација, 100% Полиестер.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.