Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Catmandoo Чизми Agata W Бела

Catmandoo Чизми Agata W Бела

5.130 MKD 4.100 MKD

без ДДВ: 3.475 MKD
Производител: Catmandoo
Шифра на производ: 82-742206
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки женски:

Модел #: 82-742206 Женска зимска чизма, водоотпорна.Изработена од Полиамид/ПУ.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.