Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Патики Torcida XI ID JR L

Патики Torcida XI ID JR L

2.800 MKD 1.890 MKD

без ДДВ: 1.602 MKD
Производител: Lotto
Шифра на производ: R2832
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина обувки детски:

Модел #: R2832 Детски патики за фудбал. Горниште синтетичка кожа, долен дел ЕВА.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.