Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
BUDO NORD WKF  ракавици со заштита на палец  Црвена
BUDO NORD WKF  ракавици со заштита на палец  Црвена

BUDO NORD WKF ракавици со заштита на палец Црвена

2.090 MKD 1.180 MKD

без ДДВ: 1.000 MKD
Производител: Budo Nord
Шифра на производ: 14320R
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина ракавици :

БУДО НОРД Ракавици за карате Модел #: 14320R
Карате Ракавици за Спаринг со заштита за палецот, WKF 2012-2015, изработени од ПВЦ.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2023 Master Sport dooel. All Rights Reserved.