Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
KWON WKF Карате униформа за кумите -Competitive

KWON WKF Карате униформа за кумите -Competitive

4.460 MKD 3.860 MKD

без ДДВ: 3.271 MKD
Производител: KWON
Шифра на производ: 1103
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина на униформи за Б.вештини:

КВОН WKF Карате Униформа Модел #:1103
Екстра лесна и екстремно популарна карате униформа за кумите натпревари. Дизајнирана е од натпревари и е земен во обзир конкурентниот тренинг . Направена од ткаен  55% памук и / 45% полиестер и удобно се вклопуваат во 7,5 oz. Модерното Кумите кимоно е  сечено со долга јакна, како и екстра долги ракави и панталони. Панталоните се со ластик на струкот и со дополнителни линии.Вклучен е Бел појас .WKF approved белите униформите се перат на температура до 30 степени,

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.