Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
KWON WKF Униформа  за карате Premium 11 Oz Бела

KWON WKF Униформа за карате Premium 11 Oz Бела

6.200 MKD

без ДДВ: 5.254 MKD
Производител: KWON
Шифра на производ: 1119
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина на униформи за Б.вештини:

KВОН Униформа за карате Модел #:1119
За оние кои го прифаќаат само најдобриот квалитет на раскошната изработка и значителните детали, ја прават различна оваа линија на карате униформата. Добро е прилагодено за ката, кумите и за секојдневен тренинг. Изработена е од 100% памук, 11 oz тежина. Собирањето на ракавите и панталони е мало, додека горниот дел е со средна должина и со пресек на краевите. Панталоните се со ластик на половината и дополнително провлечени линии. Рачно или машинско перење на температура до 30 степени

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.