Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
KWON Заштитна гума за заби  Ventilate Безбојна

KWON Заштитна гума за заби Ventilate Безбојна

1.260 MKD

без ДДВ: 1.068 MKD
Производител: KWON
Шифра на производ: 4009640-1
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Боја:

КВОН  Заштитна гума за заби Модел #: 5009640
Висока удобност при носењето преку минималната нето-тежина и импресивната амортизација, карактеристични се шуплините во надворешниот дел со посебни карактеристики за вентилација на усната шуплина.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2022 Master Sport dooel. All Rights Reserved.