Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
Legea Торбица BORSA MEDICA

Legea Торбица BORSA MEDICA

2.690 MKD

без ДДВ: 2.280 MKD
Производител: Legea
Шифра на производ: B124
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Legea Торбица Модел #:B124
Медицинска Торбица , направена од 100% Полиестер.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.