Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
KWON WKF Униформа за карате Premium 8 oz  Бела

KWON WKF Униформа за карате Premium 8 oz Бела

5.400 MKD

без ДДВ: 4.576 MKD
Производител: KWON
Шифра на производ: 1118
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина на униформи за Б.вештини:

KВОН WKF Униформа за карате Модел #:1118
Униформа за карате, изработена од 100 % Памук.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2021 Master Sport dooel. All Rights Reserved.