Добредојдовте, најавете се или отворете сметка. Валута:
Вашата шопинг кошничка е празна!
SMAI Појас Црн
SMAI Појас Црн

SMAI Појас Црн

490 MKD

без ДДВ: 415 MKD
Производител: SMAI
Шифра на производ: SM B001BL
Достапност (кол. на залиха): На залиха

* Големина будо појаси:

SMAI Појас Модел #:SM B001BL
Црн Појас, изработен од 100% Памук.


 
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:


Вашиот коментар: Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Поврзани производи
Stopanska Banka AD Skopje credit_card MasterCard SecureCode Verified by Visa
since 1992
Design and Development by UKION
Copyright © 1992 - 2024 Master Sport dooel. All Rights Reserved.